Tel. nr. +370 614 90763

Pirkimo informacija

Jūsų patogumui siūlome unikalią  elektroninę gėlių parduotuvę, kuria paprasta ir greita užsakyti gėles į namus.

Tik du žingsniai užsakant prekę -  patogu taupantiems savo laiką

Juk ne kartą yra tekę pasirinkti norimą prekę, o po to ilgai ieškoti kur gi tas prekių krepšelis. Prekių krepšelio čia nėra - tuo mes išsiskiriame iš kitų. Norėdami pirkti, tiesiog išsirinkite prekę, užpildykite laukus, apmokėkite. Ir viskas! Nereikia ieškoti, kur tas prekių krepšelis.

Kainą matote iš karto

Čia nurodytos prekių kainos yra galutinės. Jose jau įskaičiuoti pristatymo, administravimo, pvm ir kt. mokesčiai. Galite iš karto įvertinti perkamos prekės kainą ir ji tikrai nepradės didėti pradėjus pirkimą.

Atvirutę su Jūsų pasirinktu tekstu pridedame nemokamai.

Mokėjimo būdai

Užsakymus apmokėsite per mokejimai.lt sistemą. Ši sistema ne tik leidžia pasirinkti apmokėjimą per bet kurį Lietuvos banką, bet ir kreditinėmis kortelėmis. Mūsų parduotuvėje Jūs suformuojate užsakymą ir tada esate nukreipiami į mokejimai.lt, kur pasirenkate Jums patogų mokėjimo būdą ir apmokate. Jums apmokėjus užsakymą per mokejimai.lt sistemą, mes akimirksniu gauname apie tai žinutę ir nedelsdami galime pradėti vykdyti užsakymą. Mokėjimo būdų sąrašas.

Gėlių pristatymas, pristatymo garantija

Gėlių pristatymo datą nurodote Jūs. Tačiau, ties kai kuriomis gėlėmis yra informacija, kad gėles reikia uzsakyti prieš tam tikrą laiko intervalą. Į tai reikia atsižvelgti. Užsakymai tai pačiai dienai priimami iki 19 val. Sekmadieniniai ir švenčių dienų užsakymai priimami iki 14 val. Per Šv. Kalėdas, Velykas, Vėlines, naujus metus užsakymai nevykdomi. Jeigu užsakyme nurodote pristatymo laiką, užsakymas bus pristatinėjamas nurodytu laiku, neskambinant iš anksto gavėjui, tačiau, jei tuo metu gavėjo nebus namie ir užsakovas nepakoreguos pristatymo laiko, už antrinį pristatymą bus reikalinga 30 lt priemoka. Prašome atsakingai nurodinėti pristatymo laiką! Nenurodžius pristatymo laiko, priemokos nebus, tačiau su gavėju susisieksime patys.

Skubūs uzsakymai ivykdomi per 3-4 h. nuo apmokejimo. Jei ties pasirinkta puokste yra uzrašas "Būtina užsakyti bent prieš ... paras iki gėlių pristatymo", ji skubiai pristatoma nebus!

Jei pristatytos nekokybiškos gėlės, užsakovui grąžinami pinigai, prieš tai patikrinus faktą.

Jus aptarnauja UAB Flowery life. Šios įmonės pagrindinė veikla - tarptautinė prekyba gėlėmis, pristatant jas užsakovo nurodytu adresu. Gėles pristatome visoje Lietuvoje ir ne tik. Norint gėlių pristatymo ne Lietuvoje, prašome atsiųsti el. paštu pasiteiravimą ir dienos bėgyje Jums atsakysime.

Įmonės rekvizitai:

UAB Flowery life, Im. kodas: 302648956, PVM kodas: LT100007862618, Reg. adr.: I.Kanto 5-44, Vilnius, LT-06216

 

 

Dalinkitės su draugais

Jei planuojate pirkti gėles keliese, tai labai paprasta pasidalinti patikusia preke su draugais, kolegomis. Paspaudę ant patikusios prekės pamatysite prekes detales ir dalinimosi su kitais įrankį:

GėlėsInternetu.lt Facebook'e

Naujienas galite sekti mūsų facebook puslapio sienoje.