Tel. nr. +370 614 90763

Geliu pristatymas, rekomendacijos ką pasirinkti

Rinkdamiesi iš gausybės pasiūlymų ką dovanoti, kokias gėles užsakyti, ne vienas pradedame abejoti, ar teisingai parinkome, ar gavėja (-as) bus patenkinta (-as) jai (jam) išrinktomis gėlėmis. Kad Jūsų apsisprendimas būtų lengvesnis siūlome prieš užsakant gėles į namus, perskaityti šias rekomendacijas.
Pirmiasia labai svarbu - kokia PROGA, užsakote gėlių pristatymą gavėjai, ar gavėjui. Jų mūsų gyvenime yra daug, išskirsime dažniausias:

1) gėlių pristatymas gimimo dienos proga;

Šia proga galime rinktis iš plačiausio gėlių asortimento. Pirmiausia reikėtų pagalvoti, ar Jūs ketinate tik simboliškai pasveikinti gavėją, ar norėtumėte, kad Jūsų gėlės būtų pačios įspūdingiausios ir gražiausios pas gavėją šią dieną.  Jei Jūs ketinate pasveikinti gavėją simboliškai, rekomenduojame pasižvalgyti meniu "skintos gėlės". Čia esančių pasiūlymų kainos prasideda nuo 54 lt. O rinkdamiesi puokštes, nepamirškite pagalvoti, kokios gėlės gavėjai yra mėgstamiausios, tačiau nebijokite ir stebinti, parinkdami retesnes, gal but net gavėjai nematytas gėles. Tarkim vienos tokių, kurios rečiau dovanojamos, yra rununkulai (meniu - skintos gėlės). Dar labai svarbu kam užsakysite gėlių pristatymą: jei mylimai merginai, tada geriau venkite geltonos spalvos gėlių. Geltona - tai išsiskyrimo spalva, nors ne tik. Tai dar ir pagarbą simbolizuojanti spalva. O žiemos pabaigoje mes visi būname labai pasiilgę saulės ir šilumos, todėl dažnam lietuviui geltona asocijuojasi su saule ir gera nuotaika. Tačiau dažnai merginos žino tik vieną šios spalvos reikšmę - išsiskyrimą ir gali nuliūsti gavusios šios spalvos gėlių. Geltonos spalvos gėles rekomenduojame dovanoti mamai, nes tai pagarbos simbolis. Jei ketinate gimtadienio proga užsakyti gėlių pristatymą vyrui, rekomenduojame rinktis oranžines, mėlynas spalvas. Tik nedovanokite ružavų gėlių, ši spalva puikiai tinka mažai mergaitei, bet ne solidžiam vyrui.

2)gėlių pristatymas jubiliejaus proga;

Šia proga rekomenduojame užsakyti didesnes, gražesnes puokštes. Juk ne tiek ir daug mūsų gyvenime jubiliejų.  Jei ketinate šia proga sveikinti vyresnio amžiaus žmogų, pastelinės spalvos - puikus pasirinkimas. Nedovanokite vyresniems žmonėms gėlių, kurias įprasta pas mus Lietuvoje matyti per laidotuves. Tai chrizantemos, lelijos. Labai dažnai gavę tokių gėlių jie nenudžiunga.

3) gėlių pristatymas, norint išreikšti jausmus, meilę;

Raudonos gėlės - meilės ir aistros simbolis. Tai puikus pasirinkimas norint išreikšti tokius jausmus. Kartais žmonės užsako gėlių pristatymą, norėdami išreikšti pyktį, pvz. mylintis vyras neištikimai žmonai. Tokiais atvejais rekomenduojame geltonas rožes. Esame pristatinėję gėles kartu su kiaulės formos tortu.

4) gėlių pristatymas, norint atsiprašyti;

Tai geras būdas atsiprašyti už mažytę nuodėmę, ar kvailai susiklosčiusia situacija. Bet jeigu Jūs stipriai įskaudinote savo artimą, gėlės čia nepadės. Retai kas atleidžia nuoskaudą dėl to, kad gavo gėlių, arba saldainių, ar kitą skanėstą, net gavus brangų papuošalą vis vien skauda. Todėl čia net ir šimtas rožių nepadės.

5)gėlių pristatymas vaiko gimimo proga;

Šia proga nereikėtų dovanoti gėlių, turinčių stipresnį kvapą. Labai tinkamas pasirinkimas: rausvų spalvų gėlės, gimus mergaitei ir melsvų - berniukui.

6) gėlių pristatymas vestuvių, ar vestuvių metinių proga;

Jei proga - vestuvės, geriausiai tinka baltos spalvos gėlės. Jei užsakinėjate gėlių pristatymą vestuvių metinių proga, į Jūsų parinktą puokštę mielai įdėsime tam tikras vestuvių metines simbolizuojančių akcentų, pvz. odinių vestuvių proga, įdėsime odinių lapelių, ar iš odos susuktų gėlyčių. Tik nepamirškite parašyti papildomoj informacijoj šį pageidavimą ir nurodyti kokios vestuvės. Papildomai tai nieko nekainuos.

7) užuojauta dėl netekties;

Rekomenduojame baltas gėles, lyginį skaičių.

8) gėlių pristatymas be progos, norint nustebinti, pradžiuginti artimą;

tinka viskas ir net nereikia didelių puokščių, nes per GelesInternetu.lt įteiktos gėlės palieka įspūdį ilgam ir suteikia nerealiai malonių jausmų Jūsų artimiesiems. Linkime sėkmingai pasirinkti!