Tel. nr. +370 614 90763

Gėlės mamos dienai

Kiekvieną primąjį gegužės sekmadienį švenčiama mamos diena, kai būtina parodyti dėmesį mamai, kur ir kiek užsiėmę jūs bebūtumėt. Šiandieną atstumas ir užimtumas jau nebe problema, nes gėlių užsakymas internetu trunka vos kelias minutes.

Šią dieną gėles doGėlės mamos dienai pristatymas geliu, geles i namusvanoja ne vien vaikai mamoms, bet ir vyrai, kurių dėka moteris tapo mama. Pastebėsime, kad gėlių užsakymai tarp vaikų ir vyrų skiriasi. Vaikai savo mamoms dažniausiai užsako pastelinių spalvų gėles į namus. Jų parinktos puokštės būna paprastos, nors mielos. Tuo tarpu vyrai, užsakinėdami gėlių pristatymą savo moterims, parenka ryškesnių spalvų gėles, didesnes, įmantresnes puokštes.

Besirenkant, kokias gėles dovanoti mamai, pirmiausia reikėtų prisiminti, kokios rūšies gėlės ir spalvos visada patikdavo Jūsų mamytei.

Pristatydami gėles į namus, pastebėjome, kad šia staigmena labiausiai džiaugiasi mamos, kurių vaikai nebegyvena kartu namuose, yra išvykę toli, arba retai kada aplanko. Tokią mamą, gavusią gėlių į namus, paliekamę su džiaugsmo ašarom akyse. Svarbu ir atviruko tekstas, kurį rekomenduojame, užsakant gėlių pristatymą, rašyti nuoširdų, asmenišką, ką tikrai norite pasakyti, ar palinkėti mamai ir nesinaudoti šabloniškais palinkėjimais, kurių apstu internete. Tai gali būti  net asmeniškas laiškelis mamai, kurį pilnai leidžia parašyti sistema, neapribodama Jūsų teksto mažu simbolių skaičiumi.

Gėlių pristatymas mamos dienai - puiki staigmena ir patogi išeitis šalia mamos nesantiems vaikams. Džiuginkite savo mamas!